10 مزیت کفش های چرم واقعی

کفش های چرمی مورد علاقه افرادی است که مشاغل فعالی دارند یا به کفش هایی نیاز دارند که به پاهایشان راحتی و محافظت بیشتری بدهد. با این حال، برخی از مردم خرید چرم را دوست ندارند زیرا معمولاً قیمت بیشتری نسبت به سایر مواد مصنوعی دارد. بله، قیمت معمولاً بالاتر است، اما به این دلیل است که کفش‌های چرمی فواید زیادی دارند. در اینجا به این موضوع می پردازیم که چرا کفش های چرمی بهترین کفش برای کار هستند.

کفش چرم مردانه مدل ونوس - دوچن

1. قابلیت تنفس

2. دوام

3. مقاومت در برابر آب

4. حفاظت اضافی

5. تناسب بهتر

6. راحتی

7. تمیز کردن آسان

8. سبک

9. سازگار با محیط زیست

10. بوی خوبی می دهد

چرا کفش های چرمی ارزش سرمایه گذاری را دارند؟

1. قابلیت تنفس
آیا می دانستید چرم نفس می کشد؟ مانند تنفس واقعی نیست، بلکه به هوا اجازه عبور از مواد را می دهد. این برای کفش‌های چرمی عالی است زیرا مواد به هوا اجازه می‌دهند تا پاهای شما خنک شود و از بوییدن آنها جلوگیری کند.

2. دوام
یکی از بزرگترین مزایای کفش پاشنه 3 سانتی دوام آن است. کفش‌های چرم طبیعی می‌توانند از کفش‌های دیگر ساخته‌شده از مواد مصنوعی بیشتر زندگی کنند. چرم با کیفیت بالا در برابر محیط های کاری سخت مقاوم می ماند به این معنی که کفش ها دوام بیشتری خواهند داشت.
برخی از افراد ممکن است هزینه بیشتری برای کفش های چرمی به تعویق بیندازند، اما به دلیل دوام طولانی تر، سرمایه گذاری هستند. خرید یک جفت کفش چرم می تواند ارزان تر از خرید دو جفت کفش مصنوعی باشد.

ویژگی های کفش چرمی استاندارد|کهن چرم

قیمت کفش ایمنی ملی

3. مقاومت در برابر آب
اگر چرم فرآوری شده یا واکس زده شود، در برابر آب و سایر مایعات مقاوم خواهد بود. هنگام کار در بیرون یا در آشپزخانه، باید کفش هایی بپوشید که در برابر آب مقاوم باشند تا پاهای شما خشک بماند و از آسیب خارجی به کفش جلوگیری شود. کفش‌های چرمی می‌توانند انگشتان پا را از هرگونه ریختن یا گودال خشک نگه دارند.

4. حفاظت اضافی
البته کفش‌های چرمی مانند کلاهک فولادی یا کفش‌های درپوش کامپوزیتی از شما محافظت نمی‌کنند، اما استحکام مواد طبیعی می‌تواند محافظت بیشتری در برابر مایعات داغ و اجسام کوچک در حال سقوط ارائه دهد. اگر در یک محیط کاری فعال کار می کنید، چرم می تواند به محافظت از پاهای شما در برابر حوادث یا صدمات کمک کند.

5. تناسب بهتر
اگر کفش چرمی بپوشید، جنس چرم به شکل پای شما در می آید. هنگامی که کفش های پلاستیکی یا مصنوعی دیگر را امتحان می کنید، می توانید متوجه شوید که اغلب در برابر پاهای شما احساس سختی می کنند و برای مطابقت با شکل پاهای شما تغییر نمی کنند. ممکن است فکر کنید که این چیز خوبی است، اما اینطور نیست. از آنجایی که پاهای همه دقیقاً یکسان نیست، چرم می تواند با شکل پای شما سازگار شود و به پاهای شما راحتی و حمایت بیشتری بدهد.

6. راحتی
چرم علاوه بر اینکه یک ماده طبیعی قوی است، بسیار راحت است. کفش های چرمی راحتی و پشتیبانی از پاهای شما را فراهم می کنند. پیدا کردن کفش مناسب برای جلوگیری از آسیب رساندن به کمر بسیار مهم است.

7. تمیز کردن آسان
در مقایسه با سایر پارچه هایی که تمیز کردن آنها دشوار است، چرم و کفش چرم پاشنه سه سانتی به راحتی با یک پارچه مرطوب شسته می شود. از آنجایی که مواد قابل تنفس هستند، خشک شدن محصولات چرمی پس از شستن نیز دشوار نیست.
برای به دست آوردن بهترین نتیجه از هر محصول چرمی، باید از آنها مراقبت کنید و از آنجایی که چرم به راحتی تمیز می شود، هیچ مشکل اضافی ندارد.

برای تمیز کردن کفش چرم چه کارهایی را باید و نباید انجام داد- مجله اینترنتی سال‌ست

خرید کتونی

8. سبک
چرم اصل شیک به نظر می رسد، نمی توانید آن را انکار کنید. کفش های ساخته شده از مواد ساخته شده اغلب می توانند پلاستیکی و غیر طبیعی به نظر برسند. چرم به طور طبیعی باعث می شود که کفش ها و لباس ها مانند یک کالای لوکس به نظر برسند زیرا جنس آن براق و براق است.

9. سازگار با محیط زیست
لباس‌های ساخته شده از الیاف و پارچه‌های مصنوعی به دلیل انتشار گازهای مضر در طول فرآیند تولید به محیط زیست آسیب می‌رسانند. از آنجایی که چرم یک ماده طبیعی است، از هیچ ماده شیمیایی مضری برای ایجاد آن استفاده نشده است – آن را دوستدار محیط زیست می کند!

10. بوی خوبی می دهد
هیچ چیز بهتر از بوی چرم اصل نیست. پس از خرید یک کیف یا خرید کتونی اورجینال شده از چرم مصنوعی، می توانید متوجه شوید که بوی عجیبی دارد. مواد دست ساز معمولا با مواد شیمیایی مختلفی ساخته می شوند که بوی بدی در آنها ایجاد می کند. اگر پاهای شما پس از یک جابجایی طولانی عادت به بو کردن داشته باشند، بوی کفش های مصنوعی بدتر می شود.