فروش انواع کفش چرم شتر

کفش هایی که امروزه در بازار ارائه می گردد تا مشتریان بتوانند آن ها را خریداری و نیاز های خود را بر طرف کنند. در تهیه این محصولات از متریال متفاوتی استفاده می گردد که از این موارد می توان به چرم ها اشاره کرد که نمونه بارزشان چرم گاوی می باشد. کفش چرم شتر در انواع مختلف به فروش گذاشته می شود و مشتریان آن ها را در نمونه های مختلف می توانند تهیه کنند.

فروش انواع کفش چرم شتر

مدل های مختلف کفش چرم شتر

مدل های مختلف کفش چرم شترواژه چرم واژه ای آشنا برای ما می باشد که در بازار شاهد فروش نمونه های طبیعی و مصنوعی هستیم و تاثیر مستقیم شان را بر پوشاک مان احساس می کنیم. بهترین نوع می دانیم که چرم طبیعی است که در نمونه های مختلف می توان آن ها را خریداری کرد. دلیل این تنوع را می توان به این نسبت داد که هر کدام از پوست بدن حیوان خاصی بر گرفته می شوند.

چرم خام در بین انواع مختلف محصولات با ویژگی های منحصر به فردی که دارد در زمینه های مختلف چون تولید کفش مورد کاربری قرار می گیرند. از ویژگی های بارز چرم شتر نقوش زیبا و ماندگاری بالایی است که دارا می باشند که سبب شده تا برای دوخت کفش مناسب شوند.

در انتخاب مشتریان می دانیم که عوامل بسیاری تاثیر گذار که نمونه ای از این موارد مدل شان می باشد که با توجه به تنوع طلبی خریداران روز به روز با ایده و مدل جدیدی این محصولات عرضه می گردند.

با توجه به این  که کارخانه های زیادی برای تولید کفش ها از چرم شتر استفاده می کنند می توان این محصولات را در مدل های متنوعی تهیه کرد که از این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کفش چرم شتر مدل ورنی
 2. کفش چرم شتر مدل کلاسیک
 3. کفش چرم شتر مدل مجلسی
 4. کفش چرم چرم شتر مدل دامادی

قیمت کفش چرم شتر در ایران

قیمت کفش چرم شتر در ایرانکفش چرم شتر دارای کیفیت بسیار عالی می باشد، زیرا چرم های مورد نظر بسیار محکم و با بافت متراکم هستند که سبب افزایش طول عمر کفش چرم رسمی می شوند. قیمت کفش چرم شتر بر اساس پارامتر های بسیاری تعیین می گردد که از این موارد می توان به کیفیت چرم، مدل کفش، اندازه و رنگ کفش و روش فروش اشاره کرد.

لیستی از قیمت محصولات در بازار ارائه می گردد که با وجود این خدمات کار برای مشتریان آسان می شود و افراد می توانند در کمترین زمان ممکن و با استفاده از خدمات آنلاین اطلاعات کامل در این زمینه به دست آورند.

لازم به ذکر است که کفش ها را به صورت غیر حضوری می توان با نرخ ارزان تری تهیه کرد، زیرا واسطه ها حذف شده و نمی توانند نرخ آن ها را به نفع خود افزایش دهند.

17

  • سلامخانم فرشته
   وقت شما بخیر؛
   لطفاً برای دریافت پاسخ سوال خود، از قسمت “مشاوره و فروش” در سایت با کارشناسان ما در این بخش ارتباط برقرار نمائید.

  • سلام
   لطفاً برای دریافت پاسخ سوال خود، از قسمت “مشاوره و فروش” در سایت با کارشناسان ما در این بخش ارتباط برقرار نمائید.

 1. خیلی وقت بود که دوست داشتم از چرم شتر کفشی داشته باشم ، ممنونم از شما این خواسته منو برآورده کردید . خیلی شیک و خاصه

 2. سلام
  عالی بود
  از ویژگی های بارز چرم شتر نقوش زیبا و ماندگاری بالایی است که دارا می باشند که سبب شده تا برای دوخت کفش مناسب شوند.

 3. سلام
  ممنون محصولات عالی و درجه یک هستند
  کفش چرم شتر دارای کیفیت بسیار عالی می باشد، زیرا چرم های مورد نظر بسیار محکم و با بافت متراکم هستند که سبب افزایش طول عمر کفش ها می شوند

 4. سلام وقتتون بخیر ایام به کام باشه
  فکر نمیکردم چرم شتر اینقد خوب باشه از کفشی که ازتون خریدم خیلی راضیم ان شالله همیشه از خودتون خرید داشته باشم

 5. محصولات شما کیفیت خوبی دارن آیا فقط چرم مردانه دارید؟زنانه کارنمیکنید؟آیا بجز کفش محصولات دیگری مثل کیف وکمربندهم تولیدمیکنید؟

  • سلام خانم احدی
   وقت شما بخیر؛
   لطفاً برای دریافت پاسخ سوال خود، از قسمت “مشاوره و فروش” در سایت با کارشناسان ما در این بخش ارتباط برقرار نمائید.

  • سلام امین عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  • سلام بیا عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.