با ارزش ترین روفرشی نه متری کشدار در منزل ملکه الیزابت

از آنجایی که ابعاد فرش ها عموماً در این سطوح است، روفرشی نه متری کشدار نیز به شکل مناسب فرش تولید می شوند، البته برای رانرهای مورد استفاده در راهروها می توان روکش های مخصوص فرش تولید کرد.
همانطور که مدل‌های فرش تخت دارای مدل‌های راحت‌تر با ارتفاع پرز بالاتر هستند، شرایط مشابهی در روکش‌ها رخ می‌دهد.

روکش های ضد آب نیز موجود است، هنگام استفاده از اینها، از عبور مایعات ریخته شده به فرش جلوگیری می شود.
روفرشی نه متری کشدار با توجه به نقش و نگار روی فرش ها متنوع می شوند و برخی در حین بافتن نقوش خود را دارند همچنین برخی از جلدها به روش چاپ دیجیتال ایجاد می شوند.

روفرشی

در چنین حالتی پس از تولید جلدها می توان الگوهای مورد نظر را بر روی فرآیندهای چاپ دیجیتال چاپ کرد.

روکش های فرش به صورت ضد گرد و غبار تولید می شوند، حتی اگر فرش خریداری شده آنتی باکتریال نباشد، به لطف روکش های فرش می توان به این ویژگی دست یافت.
کهنه شدن فرش ها و شروع شکستن پرزهای آنها باعث می شود گرد و غبار و نخ به اطراف بچرخد، روکش فرش از این امر جلوگیری خواهد کرد.
روکش ها از پارچه ضد لک ساخته شده اند، اگر فرشی که به راحتی تمیز می شود خریداری نشود، مشکل را برطرف می کند زیرا روکش ها از پارچه ساخته شده اند که به راحتی لکه ها را پاک می کند.
اگر فرش شما قدیمی است، فرش ها با روکش های فرش خریداری شده کاملا نو به نظر می رسند، فرقی نمی کند فرش شما چند ساله باشد.
آنها را می توان چندین بار برداشت و شست، این یک مزیت بزرگ است که روکش ها را می توان به راحتی شستشو داد، به خصوص اگر فرش قابل شستشو خریداری نشود.
فرش های شما همیشه فرمی خواهند داشت که می توان آنها را در ماشین لباسشویی شست، به محض کثیف شدن می توانید آن را در ماشین لباسشویی بشویید و به مدت 1 روز آن را خشک کنید و سپس می توانید به طور تمیز از فرش خود استفاده کنید.