فوم pvc باعث تصادف زنجیره ای در کرج شد

خدمات عایق کاری دیوار خانه ها سال به سال به دلیل افزایش قیمت گاز و برق رو به افزایش است، میزبان های اقتصادی به هر طریق ممکن سعی در کاهش هزینه های ساخت دارند و عایق بودن نما باعث کاهش تلفات حرارتی می شود.

البته این شاخص به خود عایق و موادی که دیوارها از آن ساخته شده اند بستگی دارد، یکی از محبوب ترین مواد عایق حرارتی برای دیوارها فوم pvc است.
عایق بودن نما این امکان را به وجود می آورد که تبادل حرارت بین محل و خیابان را به حداقل ممکن کاهش دهد و اینکه این حداقل تا چه حد به نوع عایق و روش چیدمان آن بستگی دارد.

فوم

پلی فوم همواره یکی از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین مواد عایق حرارتی در نظر گرفته شده است، رقیب اصلی آن پشم معدنی نیز ارزان است، اما مزایای عملیاتی فوم را ندارد.
تنها ایرادی که این تصویر رنگین کمان را تحت الشعاع قرار می دهد، فوم قابل اشتعال است، با این حال، این را می توان اصلاح کرد، که منجر به ضد ضعف در یک سطح گرم می شود.

اگر دیوارها را از داخل گرم می کنید، پلاستیک فوم را با گچ تخته ببندید و وسایل گرمایشی را در نزدیکی نصب نکنید.

عایق کاری باکیفیت دیوارها به طور قابل توجهی هزینه های گرمایش را در خانه های خصوصی کاهش می دهد، گرما بیشتر طول می کشد و کمتر احتمال دارد که از بخاری ها استفاده کنید یا چوب اجاق گاز را پر کنید، دو راه برای عایق کاری دیوارها وجود دارد.

همه کارشناسان توصیه می کنند که کارهای عایق حرارتی را از خارج از دیوارهای خانه انجام دهید، فقط در این مورد می توان یخ زدگی دیوارها و حفظ گرما را حذف کرد.

در موارد نادر، هنوز لازم است که از داخل عایق استفاده شود، اما این گزینه به ترتیب دوم و در صورت عدم وجود جایگزین در نظر گرفته می شود، به عنوان مثال، اگر یک خانه یک ارزش معماری یا تاریخی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.